jún. 09., Szo | Bodó Galéria és Aukciósház

Értékbecslés a Bodó Galéria és Aukciósházban

A program ingyenesen látogatható!
A regisztrációt lezártuk!

Idő & Helyszín

2018. jún. 09. 10:00 – 18:00
Bodó Galéria és Aukciósház, 1055 Budapest, Falk Miksa u. 24-26.

Az eseményről

Ki festhette azt a színes festményt, abban a szép keretben, ami otthon lóg a falon? A féltve őrzött családi ereklye tényleg aranyból készült? Annak a régi szekrénynek a díszeit melyik évszázadban faraghatták? Ezt a vázát érdemes lenne eladni?

Ha benned is felvetődtek már ezek a kérdések, és szeretnéd tudni, hogy a környezetedben lévő különleges tárgyak milyen értéket képviselnek, fotózd le őket és küldd el nekünk a képet, vagy hozd be hozzánk a műtárgyat. Szakértőink segítenek. Műtárgy- és festménybecsüs, valamit művészettörténész kollégáink egész nap várják az érdeklődőket.

Június 9-én 10:00- 18:00 óra között festmény, bútor és műtárgy értékbecslés a Bodó Galéria és Aukciósházban.

A regisztrációt lezártuk!

Megosztom